Výsledková listina - V krajine remesiel 2015


 

1. Zakliate v dreve

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 11

  1. miesto

    názov práce: Pastier
    meno autora: Zdeno Cibuľa
    škola/organizácia: Špeciálna ZŠ, Hnúšťa
    pedagóg: Mgr. Mariana Balaškova

  2. miesto

    názov práce: Miska
    meno autora: Marko Chudík
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ, Jelšava
    pedagóg: Mgr. Eva Wilson

  3. miesto

    názov práce: Drevené plastiky
    meno autora: Alexander Steiniger
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Banská Bystrica
    pedagóg: Michal Fiľo

  • uznanie

    názov práce: Nákladný vláčik
    meno autora: Samuel Uhrin
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Banská Bystrica
    pedagóg: Michal Fiľo

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 4

  1. miesto

    názov práce: Zbojník
    meno autora: Matej Kubáň
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Ferdinand Bolebruch

  2. miesto

    názov práce: Chalúpka našej babky
    meno autora: Dávid Brišák, Jozef Grižák
    škola/organizácia: CZŠ sv. Apoštola, Sihelné
    pedagóg: Mgr. Martina Pitáková

  3. miesto

    neudelené

  • uznanie

    názov práce: Traja valasi
    meno autora: Juraj Pecník
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Banská Bystrica
    pedagóg: Michal Fiľo

 

2. Noty pre drôty

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 27

  1. miesto

    názov práce: Zrkadlo s poličkou
    meno autora: Michaela Miklošíková
    škola/organizácia: SZUŠ Prokofievova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Lenka Prešinská

  2. miesto

    názov práce: Pavúk
    meno autora: Tomáš Bebjak
    škola/organizácia: SZUŠ Prokofievova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Lenka Prešinská

  3. miesto

    názov práce: A ty čo?
    meno autora: Lucia Sláviková
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Ing. Marta Mesárošová

  • uznanie

    názov práce: Misa na ovocie
    meno autora: Sofia Seitlerová
    škola/organizácia: ZŠ, Piešťany
    pedagóg: Mgr. Miriam Olšavská

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 14

  1. miesto

    názov práce: Záhradný altánok
    meno autora: Linda Jalčová
    škola/organizácia: SZUŠ Prokofievova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Lenka Prešinská

  2. miesto

    neudelené

  3. miesto

    názov práce: Kocúr Tom
    meno autora: Lucia Nagyová
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Anna Haviarová

  • uznanie

    názov práce: Ježko Procesor
    meno autora: Matúš Kovačič
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Anna Haviarová

  • uznanie

    názov práce: Slimák Alfonzo
    meno autora: Adam Havrlent
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Anna Haviarová

  • uznanie

    názov práce: Košík
    meno autora: Natália Chrobáková
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Ing. Marta Mesárošová

 

3. Nite nebláznite

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 62

  1. miesto

    neudelené

  2. miesto

    názov práce: Kabelka Červenej čiapočky
    meno autora: Terézia Šranková
    škola/organizácia: ZUŠ Hlohovec
    pedagóg: Mgr. Katarína Pappová

  3. miesto

    názov práce: Srdiečková kabelka
    meno autora: Sofia Ševelová
    škola/organizácia: CVČ Štefánikova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Eva Matkuliaková

    názov práce: Tkaný pás
    meno autora: Darina Janová
    škola/organizácia: ZŠ, Nižná Myšľa
    pedagóg: Mgr. Margita Vargovčáková

  • uznanie

    názov práce: Tkaný koberček
    meno autora: Ema Sršňová
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Jarmila Rybánska

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 63

  1. miesto

    názov práce: Slniečko
    meno autora: Martina Lehutová
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Jarmila Rybánska

  2. miesto

    názov práce: Tkaná taška
    meno autora: Dominika Čerevková
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Banská Bystrica
    pedagóg: Ivana Adámeková

    názov práce: Dievča v kroji
    meno autora: Dominika Červenková
    škola/organizácia: ZUŠ A.A. Ljubimova, Medzilaborce
    pedagóg: Mgr. Alexandra Siváková

  3. miesto

    názov práce: Papagáj 3D
    meno autora: Samuel Pavlík
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Jarmila Rybánska

    názov práce: Pokrovec2
    meno autora: Stela Štofíková
    škola/organizácia: ZŠ, Snina
    pedagóg: Mgr. Ľubica Talarovičová

  • uznanie

    názov práce: Vták fénix
    meno autora: Mariana Kabátová
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV, Bratislava
    pedagóg: Jarmila Rybánska

  • uznanie

    názov práce: Taška s modrotlačou
    meno autora: Karolína Poláčková
    škola/organizácia: ZUŠ Karola Pádivého, Trenčín
    pedagóg: Mgr. Eva Kulhánková

  • uznanie

    názov práce: Taška
    meno autora: Kristína Povecová
    škola/organizácia: ZŠ, Snina
    pedagóg: Mgr. Ľubica Talarovičová

 

4. Na sklo maľované

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 53

  1. miesto

    názov práce: Husár
    meno autora: Dušan Kocian
    škola/organizácia: ZUŠ, Hlohovec
    pedagóg: Mgr. Katarína Pappová

  2. miesto

    názov práce: Kuriatka
    meno autora: Karolína Krejčová
    škola/organizácia: Ateliér Devín, Bratislava
    pedagóg: Mgr.art. Miriana Materáková

  3. miesto

    názov práce: Jarné vtáča
    meno autora: Jana Tardíková
    škola/organizácia: ZŠ Sološnica
    pedagóg: Mgr. Ľubica Hlásniková

  • uznanie

    názov práce: Sedembolestná Panna Mária
    meno autora: Martina Kubaščíková
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ, Divina
    pedagóg: Ing. Alena Dlhá

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 26

  1. miesto

    názov práce: Jeseň vo vinohrade
    meno autora: Simona Hlásniková
    škola/organizácia: ZŠ, Sološnica
    pedagóg: Mgr. Lubica Hlásniková

  2. miesto

    neudelen0

  3. miesto

    názov práce: Páračka peria
    meno autora: Daniela Gerbocová
    škola/organizácia: ZŠ, Snina
    pedagóg: Mgr. Ľubica Talarovičová

  • uznanie

    neudelené

 

5. Pletky s pletivami

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 8

  1. miesto

    neudelená

  2. miesto

    názov práce: Košík na veľkonočné vajíčka a šibák
    meno autora: Vincent Petruška
    škola/organizácia: jednotlivec
    pedagóg: Žaneta Petrušková

  3. miesto

    názov práce: Podložka pod hrniec a podstavec pod vajíčko
    meno autora: Dorota Bartošová
    škola/organizácia: ZŠ, Vinosady
    pedagóg: Mgr. Zdena Jurkovičová

    názov práce: Podložka pod hrniec
    meno autora: Nina Darvlová
    škola/organizácia: ZŠ, Vinosady
    pedagóg: Mgr. Zdena Jurkovičová

  • uznanie

    neudelené

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 3

  1. miesto

    názov práce: Tradičné pomôcky v kuchyni
    meno autora: Martin Tamaškovič
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ Ondreja Cabana, Komjatice
    pedagóg: Mgr. Naďa Behulová

  2. miesto

    neudelené

  3. miesto

    neudelené

  • uznanie

    neudelené

 

6. Veci, čo nevedia všetci

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 40

  1. miesto

    neudelené

  2. miesto

    názov práce: Rámik na foto
    meno autora: kolektív žiakov
    škola/organizácia: ZŠ pre 1. - 4. ročník Vinosady
    pedagóg: Mgr. Zdena Jurkovičová a Jiří Halámek

  3. miesto

    názov práce: Vtáčiky na rebríku
    meno autora: Júlia Petrušová
    škola/organizácia: jednotlivec
    pedagóg: Mgr. art. Daniela Kytková

    názov práce: Náramok
    meno autora: Alžbeta Brezanová
    škola/organizácia: ZUŠ Padivého, Trenčín
    pedagóg: Mgr. Ján Meško

  • uznanie

    neudelené

 

veková kategória: 12 – 14 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 48

  1. miesto

    neudelené

  2. miesto

    názov práce: Stojan na odevy
    meno autora: Nela Petrušová
    škola/organizácia: jednotlivec
    pedagóg: Mgr. art. Daniela Kytková

  3. miesto

    názov práce: Náramky
    meno autora: Aneta Ambrosová
    škola/organizácia: ZUŠ K. Pádivého, Trenčín
    pedagóg: Mgr. Ján Meško

  • uznanie

    názov práce: Veniec – pokus o rekonštrukciu venca nevesty z Pliešoviec
    meno autora: kolektív žiakov
    škola/organizácia: Podpolianske osvetové stredisko, Zvolen
    pedagóg: Andrea Jágerová

 

« Spať