Výsledková listina - V krajine remesiel 2013


 

1. Zakliate v dreve

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 21

  1. miesto

    názov práce: Náš stareček
    meno autora: Timotej Ščepka
    škola/organizácia: ZŠ Sološnica
    pedagóg: Mgr. Ľubica Hlásniková

  2. miesto

    názov práce: Píšťalky
    meno autora: Lukáš Brucháč
    škola/organizácia: ZŠ Detva
    pedagóg: Mgr. Dušan Holík

    názov práce: Misa – ty kokos
    meno autora: Robo Mátraj
    škola/organizácia: SZŠ Waldorfská, Bratislava
    pedagóg: M.A. Peter Heriban

  3. miesto

    názov práce: Úhor – vodný živel
    meno autora: Sandra Dhrif
    škola/organizácia: SZŠ Waldorfská, Bratislava
    pedagóg: M.A. Peter Heriban

  • uznanie

    názov práce: Koník na lúke
    meno autora: Matej Lipták
    škola/organizácia: ZŠ M. R. Štefánika, Bratislava
    pedagóg: Mgr. art. Daniela Kytková

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 33

  1. miesto

    názov práce: Huslista
    meno autora: Daniel Trizna
    škola/organizácia: ZŠ Ul. čs. brigády, Liptovský Mikuláš
    pedagóg: PaedDr. Dagmar Hatiarová

  2. miesto

    názov práce: Plastika medveďa
    meno autora: Katarína Gregorovicsová
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Bratislava
    pedagóg: Milan Ryzý

  3. miesto

    názov práce: Stará zvonica z našej dediny
    meno autora: Maroš Luscoň, Ľuboš Luscoň
    škola/organizácia: CZŠ sv. apoštola Pavla, Sihelné
    pedagóg: Mgr. Martina Pitáková

  • uznanie

    názov práce: Lyžičník a lyžice
    meno autora: Samuel Horváth
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Bratislava
    pedagóg: Milan Ryzý

  • uznanie

    názov práce: Medveď
    meno autora: Patrik Mikuláš
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ Jelšava
    pedagóg: Mgr. Eva Wilson

 

2. Noty pre drôty

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 49

  1. miesto

    názov práce: Misa na cesnak
    meno autora: Karin Hricová
    škola/organizácia: SZUŠ Jánoš, Ružomberok
    pedagóg: Mária Jánošová

  2. miesto

    názov práce: Muro
    meno autora: Žofia Mičíková
    škola/organizácia: CVČ Štefánikova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Lenka Lesňáková

  3. miesto

    názov práce: Sliepka Eleonóra
    meno autora: Lujza Čajkovičová
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Bratislava
    pedagóg: Anna Haviarová

  • uznanie

    názov práce: Chobotnička Chápadlo
    meno autora: Anna Mičíková
    škola/organizácia: CVČ Štefánikova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Lenka Lesňáková

  • uznanie

    názov práce: Prechádzajúci sa kôň
    meno autora: Maxim Máčaj
    škola/organizácia: CVČ Štefánikova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Lenka Lesňáková

  • uznanie

    názov práce: Vtáčik Kuchárik
    meno autora: Matej Zvalo
    škola/organizácia: CVČ Štefánikova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Lenka Lesňáková

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 43

  1. miesto

    názov práce: Ovca Helena
    meno autora: Eva Gašparovičová
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Bratislava
    pedagóg: Anna Haviarová

  2. miesto

    názov práce: Kabelka na bál
    meno autora: Daniela Sameliaková
    škola/organizácia: CZŠ sv. apoštola Pavla, Sihelné
    pedagóg: Mgr. Martina Pitáková

  3. miesto

    názov práce: Misa na ovocie
    meno autora: Jakub Kulošťák
    škola/organizácia: SZUŠ Jánoš, Ružomberok
    pedagóg: Mária Jánošová

  • uznanie

    názov práce: Drôtovaný zvonček
    meno autora: Monika Pitelková
    škola/organizácia: Diagnostické centrum, Lietavská Lúčka
    pedagóg: Mgr. Zuzana Lapáková

  • uznanie

    názov práce: Trojkolka
    meno autora: Patrik Kubošek
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ Dlhé Pole
    pedagóg: Mgr. Mária Mrníková

 

3. Nite nebláznite

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 69

  1. miesto

    názov práce: Lesná víla
    meno autora: Tereza Repková
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Bratislava
    pedagóg: Jarmila Rybánska

  2. miesto

    názov práce: Prestieranie „Vtáčik“
    meno autora: Julka Petrušová
    škola/organizácia: jednotlivec, Bratislava

    názov práce: Taška na dievčenské tajomstvá
    meno autora: Laura Valachová
    škola/organizácia: ZUŠ Karola Pádivého, Trenčín
    pedagóg: Mgr. Andrea Červeňanská

  3. miesto

    názov práce: Taška Dúhový kvet
    meno autora: Romana Ivaničová
    škola/organizácia: ZUŠ Brusno
    pedagóg: Ing. Lenka Kostúrová

    názov práce: Kvetovaná taška
    meno autora: Simona Hlásniková
    škola/organizácia: ZŠ Sološnica
    pedagóg: Mgr. Ľubica Hlásniková

  • uznanie

    názov práce: Obrúsok
    meno autora: Richard Dzurek
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Bratislava
    pedagóg: Jarmila Rybánska

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 73

  1. miesto

    názov práce: Taštička
    meno autora: Zuzana Králiková
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Bratislava
    pedagóg: Jarmila Rybánska

  2. miesto

    názov práce: náhrdelník Vesna
    meno autora: Adriana Remiašová
    škola/organizácia: ZUŠ Pribinova, Hlohovec
    pedagóg: Mgr. Katarína Vozáriková

  3. miesto

    názov práce: Oravské polia
    meno autora: Mária Mikundová
    škola/organizácia: ZUŠ Ignáca Kolčáka, Námestovo
    pedagóg: Mgr. Tatiana Slivková

    názov práce: Pastierove ovečky
    meno autora: Nelka Petrušová
    škola/organizácia: jednotlivec, Bratislava

  • uznanie

    názov práce: Lúčna víla Flóra
    meno autora: Hana Michalicová
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Bratislava
    pedagóg: Jarmila Rybánska

  • uznanie

    názov práce: Pokrovec
    meno autora: Stela Štofíková
    škola/organizácia: ZŠ Snina
    pedagóg: Mgr. Ľubica Talarovičová

 

4. Na sklo maľované

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 50

  1. miesto

    názov práce: Štyri živly
    meno autora: kolektív žiakov 4.C (ZŠ Jilemnického, Zvolen)
    škola/organizácia: POS, Zvolen
    pedagóg: Mgr. Alexandra Kossárová, Mgr. Jana Marcineková

  2. miesto

    názov práce: Dievča v zime
    meno autora: Veronika Hamarová
    škola/organizácia: ZŠ Malinovo
    pedagóg: PaedDr. Dajana Csóková

  3. miesto

    názov práce: sv. Juraj
    meno autora: Jerguš Palaj
    škola/organizácia: ZŠ Malinovo
    pedagóg: Mgr. Edita Skácelová

  • uznanie

    názov práce: Anička z Kňažej
    meno autora: Selina Bučková
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ Komenského, Dolný Kubín
    pedagóg: Mgr. Eva Turkotová

  • uznanie

    názov práce: Jánošíkova družina
    meno autora: Natália Habáňová
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ Komenského, Dolný Kubín
    pedagóg: Mgr. Eva Turkotová

  • uznanie

    názov práce: Na skle „tkané, maľované, vyšívané“
    meno autora: Zora Tomaníková
    škola/organizácia: RCR ÚĽUV Banská Bystrica
    pedagóg: akad. mal. Zdenka Peerová

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 17

  1. miesto

    neudelené

  2. miesto

    neudelené

  3. miesto

    neudelené

  • uznanie

    názov práce: Môj strom
    meno autora: Viktória Hazesová
    škola/organizácia: ZUŠ Gelnica
    pedagóg: Mgr. Marcela Vilhanová

  • uznanie

    názov práce: Farebný strom
    meno autora: Gabriela Pinčáková
    škola/organizácia: ZUŠ Gelnica
    pedagóg: Mgr. Marcela Vilhanová

  • uznanie

    názov práce: Strom v krajine
    meno autora: Sofia Mihaliková
    škola/organizácia: ZUŠ Gelnica
    pedagóg: Mgr. Marcela Vilhanová

  • uznanie

    názov práce: Alej stromov
    meno autora: Michaela Karkošiaková
    škola/organizácia: ZUŠ Gelnica
    pedagóg: Mgr. Marcela Vilhanová

 

5. Pletky s pletivami

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 21

  1. miesto

    neudelené

  2. miesto

    neudelené

  3. miesto

    neudelené

  • uznanie

    názov práce: Anjelik s kytičkou
    meno autora: Ondrej Briš
    škola/organizácia: ZŠ pre 1. - 4. ročník Vinosady
    pedagóg: Dagmar Rumlová

  • uznanie

    názov práce: Anjelik s kytičkou
    meno autora: Andreika Gubani
    škola/organizácia: ZŠ pre 1. - 4. ročník Vinosady
    pedagóg: Dagmar Rumlová

  • uznanie

    názov práce: Anjelik s kytičkou
    meno autora: Nina Čechovičová
    škola/organizácia: ZŠ pre 1. - 4. ročník Vinosady
    pedagóg: Dagmar Rumlová

  • uznanie

    názov práce: Anjelik s kytičkou
    meno autora: Ema Tóthová
    škola/organizácia: ZŠ pre 1. - 4. ročník Vinosady
    pedagóg: Dagmar Rumlová

  • uznanie

    názov práce: Anjelik s kytičkou
    meno autora: Alex Budinský
    škola/organizácia: ZŠ pre 1. - 4. ročník Vinosady
    pedagóg: Dagmar Rumlová

  • uznanie

    názov práce: Anjelik s kytičkou
    meno autora: Simona Volná
    škola/organizácia: ZŠ pre 1. - 4. ročník Vinosady
    pedagóg: Dagmar Rumlová

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 21

  1. miesto

    názov práce: Šúpoľové variácie
    meno autora: Katarína Tamaškovičová
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ Ondreja Cabana, Komjatice
    pedagóg: Mgr. Mária Derďaková

  2. miesto

    názov práce: Šúpolienka
    meno autora: Monika Vlčková
    škola/organizácia: POS, Zvolen
    pedagóg: Anna Mydlová

  3. miesto

    neudelené

  • uznanie

    názov práce: Miska na ovocie
    meno autora: Katarína Oružinská
    škola/organizácia: ZŠ s MŠ Krajné
    pedagóg: Mgr. Veronika Vydarená

 

6. Veci, čo nevedia všetci

veková kategória: 8 – 11 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 45

  1. miesto

    neudelené

  2. miesto

    názov práce: Veľkonočné vajíčka oblepované sitinou
    meno autora: kolektív žiakov
    škola/organizácia: ZŠ pre 1. - 4. ročník Vinosady
    pedagóg: Dagmar Rumlová

  3. miesto

    názov práce: Ryba v sieti
    meno autora: Ema Peničková
    škola/organizácia: SZUŠ Macharova, Bratislava
    pedagóg: Mgr. Alžbeta Liptáková

 

veková kategória: 12 – 15 rokov
celkový počet prihlásených súťažných prác: 47

  1. miesto

    názov práce: Svadba na Liptove
    meno autora: kolektív žiakov
    škola/organizácia: SZUŠ Jánoš, Ružomberok
    pedagóg: Bc. Silvia Fábryová

  2. miesto

    neudelené

  3. miesto

    neudelené

  • uznanie

    názov práce: Brošňa
    meno autora: Simona Guráňová
    škola/organizácia: ZUŠ Frica Kafendu Vrútky
    pedagóg: Bc. Tina Vidlárová

 


Ocenení pedagógovia:

  • Mgr. Ľubica Hlásniková
    ZŠ Sološnica

  • Mgr. Lenka Lesňáková
    CVČ Štefánikova, Bratislava

  • Mgr. Martina Pitáková
    CZŠ sv. apoštola Pavla, Sihelné