Výsledky súťaže V krajine remesiel 2009

Téma Rezbársky fortieľ /Veková kategória 8 – 11 rokov

1. cena

pastierska palicapastierska palica

Miroslav Pavlák
pedagóg: Michal Fiľo
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystrica

 

1.cena

pastierska palica, Dominik Chrušč, Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystricapastierska palica

Dominik Chrušč
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystrica
pedagóg: Michal Fiľo

2. a 3. cena neudelená

Téma Rezbársky fortieľ / Veková kategória 12 – 15 rokov

1. 2. 3. cena neudelená

 

Téma Tajomstvo drôteného košíka /Veková kategória 8 – 11 rokov

1. cena

vtáčik
v klietke - kolektív žiakov ZŠ Kollárova, Svätý Jur klietka a vtáčik

Lucia Macháčková, Barbora Pucherová
ZUŠ Kollárova, Svätý Jur
pedagogička: Blanka Cepková

 

1. cena

vtáčik
v klietke - kolektív žiakov ZŠ Kollárova, Svätý Jur vtáčik v klietke

Filip Cepka, Katka Marušicová
ZUŠ Kollárova, Svätý Jur
pedagogička: Blanka Cepková

 

2. cena

had –
vešiak - Adela Blahová Súkromná ZUŠ Dotyk, Ružomberokhad - vešiak

Adela Blahová
Súkromná ZUŠ Dotyk, Ružomberok
pedagóg: Mgr. Matúš Adam

 

3. cena

klietka
- Alexandra Burianová Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystricaklietka

Alexandra Burianová
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystrica
pedagogička: Blažena Kriváková

 

Uznanie

vták
ohnivák - Veronika Miklášová Pohronské osvetové stredisko, Žiar nad Hronomvták ohnivák

Veronika Miklášová
Pohronské osvetové stredisko, Žiar nad Hronom
pedagogička: Helena Soboslayová

 

Uznanie

rozprávkový vtáčik - Veronika Chovanová Pohronské osvetové stredisko, Žiar nad
Hronomrozprávkový vtáčik

Veronika Chovanová
Pohronské osvetové stredisko, Žiar nad Hronom
pedagogička: Helena Soboslayová

 

Uznanie

rozprávkový koník - Julka Fajčíková Pohronské osvetové stredisko, Žiar nad
Hronomrozprávkový koník

Julka Fajčíková
Pohronské osvetové stredisko, Žiar nad Hronom
pedagogička: Helena Soboslayová

 

Uznanie

rozprávkový kohútik - Viktorka Piatriková Pohronské osvetové stredisko, Žiar
nad Hronomrozprávkový kohútik

Viktorka Piatriková
Pohronské osvetové stredisko, Žiar nad Hronom
pedagogička: Helena Soboslayová

 

Téma Tajomstvo drôteného košíka / Veková kategória 12 – 15 rokov

1.cena

žralok
- Dorota Rimková Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavažralok

Dorota Rimková
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
pedagogička: Oľga Obertová

 

2. cena

prasiatko - Lívia Jančíková Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavaprasiatko

Lívia Jančíková
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
pedagogička: Oľga Obertová

 

3. cena

moja
ryba na súši - Kristián Karban Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavamoja ryba na súši

Kristián Karban
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
pedagogička: Oľga Obertová

 

Uznanie

Voda -
František Ordzovenský ZUŠ Kežmarokvoda

František Ordzovenský
ZUŠ Kežmarok
pedagogička: Eliška Bednárová

 

Uznanie

hupky dupky na vandrovke - Marta Kabalová Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavahupky dupky na vandrovke

Marta Kalabová
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
pedagogička: Oľga Obertová

 

Uznanie

Anjel -
Tomáš Salíni Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavaanjel

Tomáš Salíni
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
pedagogička: Oľga Obertová

 

Uznanie

chobotnica - Jakuba Šeniglováchobotnica

Jakuba Šeniglová
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
pedagogička: Oľga Obertová

 

Uznanie

kolekcia Valentíniek - kolektív žiakov Špeciálna ZŠ Nevädzová, Bratislavakolekcia Valentíniek

kolektív žiakov
Špeciálna ZŠ Nevädzová, Bratislava
pedagogička: Mgr. Valéria Jurovatá



 
kolekcia Valentíniek - kolektív žiakov Špeciálna ZŠ Nevädzová, Bratislava
 
kolekcia Valentíniek - kolektív žiakov Špeciálna ZŠ Nevädzová, Bratislava
 

Téma Utkané a upletené z nití / Veková kategória 8 - 11 rokov

1. cena

slnko -
Lenka a Lucia Vigašová ZŠ Spojová, Banská Bystricaslnko

Lenka a Lucia Vigašová
ZŠ Spojová, Banská Bystrica
pedagogička: Mgr. Silvia Sekerešová

 

2.cena

košík
na pleteniny - Nikola Kalická ZŠ Komenského, Spišské Vlachykošík na pleteniny

Nikola Kalická
ZŠ Komenského, Spišské Vlachy
pedagogička: Mária Uličná

 

3. cena

taška -
Paulína Paprčková Podpolianske osvetové stredisko, Zvolentaška

Paulína Paprčková
Podpolianske osvetové stredisko, Zvolen
pedagogička: Alexandra Kossárová

 

Uznanie

textilné koníky - Patrik Šangala  ZŠ a MŠ Čimhová, Liesektextilné koníky

Patrik Šangala
pedagogička: Alexandra Kossárová
ZŠ a MŠ Čimhová, Liesek
pedagogička: Mgr. Oľga Nowaková

 

Uznanie

koník
vraný - Ján Auxt Stredoslovenské osvetové stredisko, Banská Bystricakoník vraný

Ján Auxt
Stredoslovenské osvetové stredisko, Banská Bystrica
pedagóg: Andrej Stollmann

 

Téma Utkané a upletené z nití / Veková kategória 12 – 15 rokov

1. cena

šál -
Hanka Zelenková Podpolianske osvetové stredisko, Zvolenšál

Hanka Zelenková
Podpolianske osvetové stredisko, Zvolen
pedagogička: Alexandra Kossárová

 

2.cena

tancuj,
tancuj, vykrúcaj - Ivona Jurášková Škola remsesiel ÚĽUV, RCR Bratislavatancuj, tancuj, vykrúcaj
Ivona Jurášková
Škola remsesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
pedagogička: Jarmila Rybánska

 

3. cena

štrikovaný macík - kolektív žiakov ZŠ Kollára, Mošovceštrikovaný macík

kolektív žiačok
ZŠ Kollára, Mošovce
pedagogička: PaedDr. Jana Neumannová

 

Uznanie

šachovnicová guba - kolektív žiakov ZŠ Mináča, Klenovecšachovnicová guba

kolektív žiačok
ZŠ Mináča, Klenovec
pedagogička: Mgr. Anna Rudová

 

Uznanie

Kapsa -
Stela Zsáriková ZŠ s vyučovacím jazykom maďarským, Gemerkapsa

Stela Zsáriková
ZŠ s vyučovacím jazykom maďarským, Gemer
pedagogička: Alžbeta Tóthová

 
Porotou vybraní účastníci výstavy V Krajine remesiel 2009