Výsledky súťaže V krajine remesiel 2007

voľná kategória "V krajine remesiel"

1. cena - kategória V krajine remesiel

stolček, drevo, Jakub Mikláš, Súkromná ZUŠ H. Madaryovej, Nitrastolček
drevo
Jakub Mikláš

pedagóg: Jana Miklášová
Súkromná ZUŠ H. Madaryovej, Nitra
 

2. cena  - kategória V krajine remesiel

„Čipkárka“ maľba na sklo Soňa Svitková pedagóg: Monika Schűtzová ZŠ Turzovka„Čipkárka“
maľba na sklo
Soňa Svitková

pedagóg: Monika Schűtzová
ZŠ Turzovka
 

2. cena - kategória V krajine remesiel

„Vinohradníctvo“ maľba na sklo Alexandra Pročková pedagóg: Blanka Cepková ZUŠ Svätý Jur„Vinohradníctvo“
maľba na sklo
Alexandra Pročková
pedagóg: Blanka Cepková
ZUŠ Svätý Jur

 

3. cena - kategória V krajine remesiel

povoz drôt Alžbeta Miklášová pedagóg: Jana Miklášová Súkromná ZUŠ H. Madaryovej, Nitra"Povoz"
drôt
Alžbeta Miklášová
pedagóg: Jana Miklášová
Súkromná ZUŠ H. Madaryovej, Nitra
 

Uznanie - kategória V krajine remesiel

Matej Kopecký, Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystrica bača
keramika
Matej Kopecký
pedagóg: Andrej Stollman
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystrica
 

Uznanie - kategória V krajine remesiel

Lucia Veiglová, Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavaklások
textil
Lucia Veiglová
pedagóg: Jarmila Rybánska
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
 

Uznanie - kategória V krajine remesiel

Elena Bajusová, Súkromná ZUŠ, Vranov n. Topľoukraslice
plast, drôt, drevo, papier, korálky
Elena Bajusová
pedagóg: Mária Križalkovičová
Súkromná ZUŠ, Vranov n. Topľou
 

Uznanie - kategória V krajine remesiel

Marta Kalabová, Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavazrkadlo
drôt
Marta Kalabová
pedagóg: Oľga Obertová
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
 

Uznanie - kategória V krajine remesiel

Dorota Rimková, Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavazrkadlo
drôt
Dorota Rimková
pedagóg: Oľga Obertová
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
 

 

kategória Nádoba/ Škatuľka

1. cena - kategória Nádoba/ Škatuľka

Danka Kopcová, Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavamisa Srdce
drôt
Danka Kopcová
pedagóg: Oľga Obertová
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
 

2. cena - kategória Nádoba/ Škatuľka

Lucia Miklášová, Súkromná ZUŠ H. Madaryovej, Nitramisa
drôt
Lucia Miklášová
pedagóg: Jana Miklášová
Súkromná ZUŠ H. Madaryovej, Nitra
 

2. cena - kategória Nádoba/ Škatuľka

kolektív žiakov, ZŠ Kukučínova, Detvafľaša
drôt
kolektív žiakov
pedagóg: Agáta Hlinicová
ZŠ Kukučínova 480/6, Detva
 

3. cena - kategória Nádoba/ Škatuľka

Monika Reťkovská, ZŠ J. Kollára, Mošovcedóza
seno
Monika Reťkovská
pedagóg: Jana Neumannová
ZŠ J. Kollára, Mošovce
 

3. cena - kategória Nádoba/ Škatuľka

Henrieta Zámečníková, ZŠ J. Kollára, Mošovcesoľnička
seno
Henrieta Zámečníková
pedagóg: Jana Neumannová
ZŠ J. Kollára, Mošovce
 

Uznania - kategória Nádoba/ Škatuľka

Michal Podoba, Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystricamiska s lyžicou
drevo
Michal Podoba
pedagóg: Michal Fiľo
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Banská Bystrica
 

Uznania - kategória Nádoba/ Škatuľka

Zuzana Beňadiková , Slovenské banské múzeum, Banská Štiavnicakošík
tráva
Zuzana Beňadiková
pedagóg: Anna Ďuricová
Slovenské banské múzeum, Banská Štiavnica
 

 

kategória Kapsa/ Dečka

1. cena - kategória Kapsa/ Dečka

Hana Dugová, ZUŠ Myjavataška
vlna
Hana Dugová
pedagóg: Elena Bielčiková
ZUŠ Myjava
 

1. cena - kategória Kapsa/ Dečka

Adriana Škrinárová, ZUŠ Myjavataška
vlna
Adriana Škrinárová
pedagóg: Elena Bielčiková
ZUŠ Myjava
 

1. cena - kategória Kapsa/ Dečka

Simona Minárechová, ZUŠ Myjavataška
vlna
Simona Minárechová
pedagóg: Elena Bielčiková
ZUŠ Myjava
 

1. cena - kategória Kapsa/ Dečka

Miroslava Kováčová, ZUŠ Myjavataška
vlna
Miroslava Kováčová
pedagóg: Elena Bielčiková
ZUŠ Myjava
 

1. cena - kategória Kapsa/ Dečka

Marcela Schweitzerová, ZUŠ Myjavataška
vlna
Marcela Schweitzerová
pedagóg: Elena Bielčiková
ZUŠ Myjava
 

2. cena - kategória Kapsa/ Dečka

Daniel Pacelaj, Podpolianske osvetové stredisko, Zvolentaška s ružou
plsť
Daniel Pacalaj
pedagóg: Alexandra Kossárová
Podpolianske osvetové stredisko, Zvolen
 

3. cena - kategória Kapsa/ Dečka

Kolektív žiakov, CVČ pri Pastoračnom centre Matky Božej, Nitrataštička na mobil
koža, tkanica
kolektív žiakov
pedagóg: Zuzana Mažecová
Pastoračné centrum Matky Božej, Nitra
 

Uznanie - kategória Kapsa/ Dečka

Slávka Gavalierová, Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislavavrecúško
plsť
Slávka Gavalierová
pedagóg: Jarmila Rybánska
Škola remesiel ÚĽUV, RCR Bratislava
 

Uznanie - kategória Kapsa/ Dečka

Paulínka Paprčková, Podpolianske osvetové stredisko, Zvolenkapsa
textil, tkanie
Paulínka Paprčková
pedagóg: Alexandra Kossárová
Podpolianske osvetové stredisko, Zvolen
 

Uznanie - kategória Kapsa/ Dečka

David Oboňa, Škola remesiel ÚĽUV, Banská Bystricaobrus
tkaný textil
David Oboňa
pedagóg: Iveta Luptáková
Škola remesiel ÚĽUV, Banská Bystrica
 
Porotou vybraní účastníci výstavy V Krajine remesiel 2007