Výsledky súťaže Kruhy na vode 2006

sekcia A - Profesionáli
kategória Stolovací a interiérový prvok

1. cena

Zdeněk Hogh: ŠperkovniceZdeněk Hogh: Šperkovnice

 

2. cena

Roman Ficek: Hračka terapeutická pomôcka HruškaRoman Ficek: Hračka - terapeutická pomôcka Hruška

 

3. cena

Markéta Nováková: Nápojová súprava Bambule Markéta Nováková: Nápojová súprava Bambule

 

3. cena

Nikoleta Píšová: Viacfunkčné textílie Nikoleta Píšová: Viacfunkčné textílie

 

Uznanie

Edita Balážová: Alkoholové poháreEdita Balážová: Alkoholové poháre

 

Uznanie

Jana Havlovičová: Koberec a vankúšeJana Havlovičová: Koberec a vankúše

 

Uznanie

Sylvia Jokelová: Jelenčekove dobrodružstvá Sylvia Jokelová: Jelenčekove dobrodružstvá

 

Uznanie

Ľubomír Michalko: Set na pálený alkohol a na víno

 

Uznanie

Katarína Šantová: Ohrievač čajuKatarína Šantová: Ohrievač čaju

 

Uznanie

Mária Tomisová: Prestierania Farebné variácieMária Tomisová: Prestierania Farebné variácie

 

Uznanie

Tibor Uhrín: Soľničky a koreničky Pôvabničky

Tibor Uhrín: Soľničky a koreničky Pôvabničky

 

Uznanie

Arta Weinerová: Kolekcie prestieraní, obrúskov a prikrývok Arta Weinerová: Kolekcie prestieraní, obrúskov a prikrývok

 

sekcia A - Profesionáli
kategória Odevný doplnok a šperk

1. cena

Marcel Holubec: KabelkyMarcel Holubec: Kabelky

 

2. cena

Bety K. Majerníková: Prívesky Srdcové záležitosti Bety K. Majerníková: Prívesky Srdcové záležitosti

 

3. cena

Hana Kašičková: Reťaze Maťko a Kubko Hana Kašičková: Reťaze Maťko a Kubko

 

3. cena

Katarína Ondrejková: Svadobná parta Katarína Ondrejková: Svadobná parta

 

Uznanie

Katarína Búranová: ŠtólaKatarína Búranová: Štóla

 

Uznanie

Barbora Dzuráková: kolekcia šperkov Zlaté časyBarbora Dzuráková: kolekcia šperkov Zlaté časy

 

Uznanie

Michal Hanula: fasCinované šperky Michal Hanula: fasCinované šperky

 

Uznanie

Jana Havlovičová: kabelky Strip a Soft ViolaJana Havlovičová: kabelky Strip a Soft Viola

 

Uznanie

Radovan Martinček: kolekcia prsteňov Radovan Martinček: kolekcia prsteňov

 

Uznanie

Veronika Selingerová: kolekcia šperkov Železná košeľaVeronika Selingerová: kolekcia šperkov Železná košeľa

 

Uznanie

Lenka Sršňová: kolekcia Zástery zasLenka Sršňová: kolekcia Zástery zas

 

sekcia A - Profesionáli
kategória Suvenír

1. cena

neudelená

2. cena

Ivica Markovičová: Pokladničky Ivica Markovičová: Pokladničky

 

3. cena

Tibor Uhrín: Stojany na fotografie a odkazy Motýliky Tibor Uhrín: Stojany na fotografie a odkazy Motýliky

 

3. cena

Zdeněk Hogh: Kinetické hračky do vrecka Čmeliaky a Vzdušné architektúryZdeněk Hogh: Kinetické hračky do vrecka Čmeliaky a Vzdušné architektúry

 

Uznanie

Michal Hanula: Zásuvky, drevené peračníky, krabičky na kancelárske potreby Michal Hanula: Zásuvky, drevené peračníky, krabičky na kancelárske potreby

 

Uznanie:

Andrea Ševčíková-Marčeková: Zo zbierky kaktusov Andrea Ševčíková-Marčeková: Zo zbierky kaktusov

 

sekcia B - Študenti stredných škôl

1. cena

ŠÚV J. Vydru Bratislava, oddelenie dizajn a tvarovanie dreva, pedagóg: M. Hartiník, študentka: K. Martonová: MisyŠÚV J. Vydru Bratislava, oddelenie dizajn a tvarovanie dreva, pedagóg: M. Hartiník, študentka: K. Martonová: Misy

 

2. cena

ŠÚV Ružomberok, odbor textilné výtvarníctvo - tkáčska tvorba, pedagógovia: A. Farbáková, K. Hanko, študenti: N. Boboková, M. Citterbergová, J. Janíček, P. Klempa, P. Kochanová, D. Lešňovský, L. Pálešová, Ľ. Pytelová, M. Švecová, M. Žištiak: Kolekcia diek ŠÚV Ružomberok, odbor textilné výtvarníctvo - tkáčska tvorba, pedagógovia: A. Farbáková, K. Hanko, študenti: N. Boboková, M. Citterbergová, J. Janíček, P. Klempa, P. Kochanová, D. Lešňovský, L. Pálešová, Ľ. Pytelová, M. Švecová, M. Žištiak: Kolekcia diek

 

3. cena

Kolekcia šperkovZdružená stredná škola odievania a služieb Žilina, pedagogička: D. Mládenková, študenti: S. Belianska, L. Fundáreková, L. Milová, P. Pravdík, V. Verlíková: Kolekcia šperkov

 

Uznanie

Kolekcia hojdacích sietí a doplnkovŠÚV Ružomberok, odbor textilné výtvarníctvo - tkáčska tvorba, pedagógovia: A. Farbáková, K. Hanko, študenti: M. Berčáková, N. Boboková, A. Brezniaková, M. Holeša, E. Smerčiaková, D. Vavrová: Kolekcia hojdacích sietí a doplnkov

 

Uznanie

Misy ŠÚV J. Vydru Bratislava, oddelenie dizajn a tvarovanie dreva, pedagóg: M. Huba, študent: M. Lukáš: Misy

 

Uznanie

ŠálkaStredná umelecká škola Ostrava, odbor výtvarné spracovanie, pedagogička: D. Drahotuská, študentka: V. Steblová: Šálka

 

Uznanie

NáušniceZdružená stredná umelecká škola Kežmarok, odbor ručné výtvarné spracúvanie textílií, pedagogička: E. Končeková, študentka: H. Tokarčíková: Náušnice