Medzinárodný deň detí s tvorivými dielňami Školy remesiel ÚĽUV

31.05.2012

Tvorivé dielne našej Školy remesiel sa počas tohtoročných osláv Medzinárodného dňa detí rozcestujú za deťmi v Bratislave a Banskej Bystrici.

V Banskej Bystrici nás môžete nájsť na Námestí SNP v piatok 1.6. v čase od 14:00 do 18:00. V spolupráci s PKO Banská Bystrica sme pre deti pripravili textilnú a rezbársku dielňu, vyskúšajú si aj maľovanie na sklo.

V sobotu 2.6. naše dielničky nájdete v parku SĽUK-u v Rusovciach. V rámci bohatého kultúrneho programu sa v čase od 14:00-18:00 hod. naša Škola remesiel predstaví s hrnčiarskou, drotárskou, rezbárskou a textilnou dielňou a dielňou pre rodičov s deťmi.

V Bratislave, v záhrade Úradu vlády SR si v rámci Dňa otvorených dverí si v našich dielňach budete môcť vyskúšať maľbu na sklo a vytočiť si svoje vlastné dielko na hrnčiarskom kruhu. Tešíme sa na Vás a Vaše deti v sobotu 2. Júna od 10:00 do 16:00 hod.

« Späť